Jump to content

andrrdn

Experienced Tesladriver
 • Content Count

  116
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

andrrdn last won the day on October 4

andrrdn had the most liked content!

Community Reputation

26 Good

Personal Information

 • Car
  Model 3

Recent Profile Visitors

619 profile views
 1. Моя порада, мабуть, вам не сподобається, але я б краще брав би в Україні те що можна відвезти на сервіс і глянути 🙂 Ну хіба що ви дивитеся щось 22-23 років, що не так сильно ще завезено у нас. Я у 2021 брав із ТСК трішки дорожче ніж можна було б вже знайти на ринку. Але там хлопці попали на батерею, двигун ну і інші косметичні проблеми.
 2. Більше цікаво що там із додатком, тому що, як на мене, купувати авто без додатку в 2023 - це як носити із собою всі платіжні картки замість Google/ApplePay. Хоча я тут пройшовся по автосалонам у пошуках ДВС/гібрид альтернативи М3 в цій же ціновій категорії (які ж теоретично мали бути кращими, так як немає "дорогої" батареї і нижча маржинальність авто) і якось засмутився. Ладно у 2012 важко було зробити безключевий доступ (той що без ключа в принципі, а не з ключем в кармані), але зараз важко уявляю що потрібно зробити ключі для кожного водія і не забувати їх носити з собою.
 3. Я знову в клубі проблеми) 11 місяців прожив оригінал. Дорогий розхідник - 7к, здається, віддав за оригінал. Ось знайшов відео як прибрати помилку, тут все вірно?)
 4. А де додаткова камера на бампері? 🤨
 5. Ну на силу) Головне щоб ще систему омивання додали і не приходилося, як радар, кожні 50км взимку протирати
 6. 2V - у мене таке інколи в подорожах буває, коли до цього заряджалися інші електромобілі і після них щось ставалося із розеткою 🙃. Спробуйте дійсно іншу знайти
 7. Виглядає так ніби залили рідиною. У мене схожа проблема була із заднім: не працював автодоводчик. Замінив.
 8. А це обмеження у теслівського чарджера? Я так спостерігаю, що по трасах зʼявилися 120кВт CCS2 і на фоні 50кВт (а реальних 39-45) Chademo виглядає доволі привабливо
 9. andrrdn

  Arcade

  Спробуйте іншу Wi-Fi мережу.
 10. Сподіваюся не така проблема як була в мене на М3. Але я не дописав в темі, що заміною антифризом все не закінчилося. Міняли плату переднього мотору 😑
 11. У мене також така помилка. Помітив її тому що споживання електроенергії сильно виросло. Із 130 до 600. Не знаю чи зв'язано це з помилкою)
 12. також карти 19го року на М3. Якщо оновитеся до 2023.6.х напишіть по результатам)
 13. Аналогічна ситуація. Почало зʼявлятися після оновлення до 2023.6.8. Сподіваюся баг прошивки і пропаде в наступних версіях, тому що дійсно напрягає, особливо коли ти задню-передню включаєш)
 14. Всі скидають навігацію з телефону (через кнопочку Share в Google Maps). Або транслітерацією набирають)
 15. Трішки нижче є Mirrors. І там є Mirrors Auto Fold. Потрібно виключити цю опцію
×
×
 • Create New...