Jump to content

Funt

Members
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Funt last won the day on July 7

Funt had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutral

Personal Information

 • Car
  Model S

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Остаточно буде зрозуміло після ремонту і обліку. Думаю до 35.
 2. Хм... ну я довіряю тех паспорту. Ось така сама машина, так само 525 к.с. і теж розмітка по 100. Можливо це залежить від стилю їзди? Або тут така сама розмітка в 70D і теж 525 к.с.
 3. В швейцарському тех. паспорті вказано 386 кВт (тобто приблизно 525 к.с.). Вікіпедія каже, що 70D має 386 кВт і 518 к.с. ADAC каже, що 70D має 386 кВт і 525 к.с. 360 к.с. не бачу ніде, задньопривідна версія має по вікіпедії 382 к.с., але ця повнопривідна. Так, автопілот першого покоління, самий простий.
 4. Можливо хтось шукає європейську версію і зацікавить такий варіант: Model S зі Швейцарії
 5. Після заходу в factory mode це можна буде зробити через UI тесли (в меню знайти відповідний пункт)? Чи все одно ще додаткове якесь обладнання потрібне буде?
 6. В цьому відео ще пояснюється, як працює цистема і на яких версіях вона встановлена.
 7. Хм, пишуть, що на американських машинах тої системи немає... Тут пишуть, що треба замінити сенсори, актуатори (піропатрони), і петлі капота (там зрізається закльопка під час зпрацювання). Значок airbag в цьому випадку горить, мабуть просто заміни буде не достатньо, потрібно буде ще й помилки стирати...
 8. Тут теж обговорення .
 9. Ось ще гілка митних брокерів: https://www.mdoffice.com.ua/pls/MDOffice/aMDOSForum.GetANS?p_id=1917111&par=1
 10. Я на жаль не розбирався з деталями, маю лише поверхневе уявлення проблеми. Але наскільки я розумію, затверджені перехідні таблиці лише вказують, який код зараз потрібно застосовувати замість старого при класифікації товару. Преференції ж діють на старі коди. Наскільки я розумію, чітко ніде в законодавстві не вказано, що перехідні таблиці також застосовуються і для преференцій. Тому хтось вважає, що преференції застосовуються на весь можливий ланцюжок перехідних кодів, а дехто, що лише на ті коди, що прописані в розділі преференцій (застарілі на даний момент). Зважаючи на рівень надходжень з митниці і українські традиції в розмитненні автомобілів я би думав, що митниці не дозволять застосовувати перехідні таблиці на преференції. Це моє розуміння, я не експерт :(
 11. Сам не бачив, контактував з митними брокерами для розмитнення тесли на галицькій митниці. Минулого тижня сказали, митниця не знає як бути з тими перехідними таблицями і в декого застрягли електромобілі, цього тижня сказали ті, в кого застрягли машини, що на даний момент розмитнюються з 20% ПДВ. Митники не ризикують без вказівок зверху застосовувати пільги на нові коди. Один брокер минулого тижня сказав, що на одеській митниці на даний момент розмитнюють як і раніше з пільгами. Але якщо все остаточно проясниться і пільг не буде, то за машини розмитнені в Одесі прийдеться доплачувати.
 12. Хм, мені здається в Україні такої халяви як в Німеччині/Європі з безкоштовними зарядками немає. Зараз майже на будь-якому Kaufland, Aldi, Lidl є безкоштовна зарядка потужністю 50 кВт. На ІКЕА - 22 кВт. По Польщі Görlitz - Україна так само багато безкоштовних зарядок, більшість правда безкоштовна лише тому, що проходить фазу тестування.
 13. Німеччина не Україна, Німеччина - правова держава 🙂 Мито платиться від суми в рахунку, а не від ринкової вартості. Лише якщо великі сумніви у вартості в рахунку, тоду може бути інша процедура. Крім того якщо зовсім по закону, то прийдеться також платити ПДВ з вартості ремонтних робіт в Україні. Якщо до машини є і американський інвойс, то впевнений, що не буде великих проблем з прийняттям митницею вартості машини. І не забувати про 10% акцизу на машини без сертифікату відповідності EUR.1 (виготовлені не в ЄС).
 14. Якщо ще актуально. По розмитненню для Німеччини на теслу: 10% акциз + 19% ПДВ (сумарно 30,9% від вартості машини) Митний брокер: ~100 євро CoC від Тесли (якщо реально зробити на американку) ~ 200 євро (чекати приблизно 8 тижнів) Якщо СоС немає, то сертифікація ~200 євро + тех огляд (TÜV): ~ 150 євро Незнаю чи потрібно буде щось переробляти з американської версії, в Німеччини багао імпортують машин з америки і для таких машин є спеціальна процедура сертифікації. Зараз у зв'язку з скасуванням пільг на електромобілі в Україні також думаю про імпорт вже купленої євро версії Model S в Німеччину а не в Україну.
×
×
 • Create New...