Jump to content
Sign in to follow this  
vladstav

Nissan Leaf

Recommended Posts

Самый популярный электромобиль в Украине. Если вы владелец, то можете оставить краткий опыт и свои замечания по автомобилю

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Эксплуатирую Leaf 2013 года почти год....для не большого города хороший и очень экономичный автомобиль...замечаний пока нет....В дальнейшем рассматриваю три варианта....первый, увеличить ВВБ до 50-60квт...второй, кутить Bolt  и третий купить Tesla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

У мене Ліф вже 4 роки. Як на роботу та по місту то машинка не погана. Коли брав показувала 155 км пробігу на повному заряді, зараз залишилося 100 км. Не подобається що батареї роблять без охолодження-нагріву. За весь час лише одна велика поломка, це тени опалення. Заміна обійшлась десь 500$. А так, за весь період лише раза 3 роботи по ходовій.

На заміну дивився Болт або Теслу 3. Зупинився на Теслі. Чекаю неділі через 3 в Одесі.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Є LEAF уже більше 4х років. Був придбаний як друге авто в сім'ї. Возити зад на роботу/з роботи/магазин/дача - саме воно. Автомобіль простий, дуже економний, але для Києва запасу ходу трохи замало. Тому рік тому поставив додаткову батарею від Chevy Volt. Після того авто із ДВС практично перестав використовуватися і внаслідок довгих простоїв почав просити багато коштів, тому був проданий.

Так як основний недолік мого LEAF на тепер - це невеликі розміри, то з'явилася Tesla MS. Ніссанчика виставив на продаж, але чи тому, що не дуже хочеться продавати, чи ще чомусь - але успіхів із продажем мало (люди багато цікавляться, але потім ідуть і купують переробленого в Грузії японця із усаженою батареєю). Тому LEAF мабуть залишиться: поставлю фаркоп ))) для перевозок чогось габаритного (причіп є) і буде син через рік їздити (стукне 18 років). 

ПС: за 4 роки LEAF проїхав майже 80ткм. Крім невеликих питань із ходовою (1 шарова, 1 раз опорні підшипники і ступичні підшипники здається уже всі мінялися) був поміняний 12в акумулятор. Більше ніяких питань (3*тьху!) немає. СОХ батареї із 94% на момент придбання упав до 84% на момент встановлення додаткової батареї - мінус 1 палка на показометрі. Зараз при продажі вліз туди - 90,5% СОХ, більше не дивлюся )). 1ї зарядки зараз вистачає на 200км пробігу точно, ні в чому собі не відмовляючи (раз навіть 250 проїжджав, але то був економ-режим...) Взимку - 150-180км.

Найголовніше, до чого привела їзда на Nissan LEAF, - це розуміння того, що авто із ДВС у мене у володінні не буде точно!...

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

есть Nissan Leaf SL 15г.  скажу одно - для города лучше машины нет, кому не важны понты, можно смело брать. 

отлично чувствуются габариты машины,  4 взрослых и 2 детей - вполне нормально можно доехать на дачу,  на удивление вместительный багажник,

можно заряжать даже от совдеповской розетки )

год назад вылезло сообщение что низкий заряд на 12В аккуме, но оказалось что был слабо зажат и окислился контакт.

зарядка в основном в гараже, иногда по трассе Chademo на 20-30 мин, чтобы хватило вернуться домой..

 

 

leaf.jpeg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Всем привет .

Я из Бишкека, с 2008 года активно ушёл в тему  гибридов , с тех пор и занимаюсь ими , их ремонтом, до 2015го много ввозил из США битья, делал и продавал, сейчас только чиню,  с 2013го года и до сих пор владею Вольтом, с 15го года владел двумя Лифами 13 и 14 гв, в техническом плане минусов у Лифов не нашёл, ну разве что комфорт, сиденье не удобное , батарея мешает ногам :) , а так  шикарный городской мобиль, с фактически бесплатной возможностью эксплуатации , у нас ЭЭ 1 цент за киловат , дешевле нет нигде в мире. Если вам 120-150км в день за глаза , то это супер вариант , ремонтов не требует , надёжен как автомат калашникова , динамика пуля , зимой сел и поехал, печка греется МОМЕНТАЛЬНО !!  , ЗЧ на него море , я привозил с Дальнего Востока, там их просто тьма разбирается и цена очень привлекательные. Вообщем очень доволен им был, но надо идти дальше ,Лифы проданы ,  я в поиске , и пока на Вольте :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

В Україні цього літа стартують офіційні продажі електромобіля Nissan Leaf

 

Компанія «Ніссан Мотор Україна» повідомляє про офіційний старт продажів цього літа Nissan Leaf, одного з найпопулярніших електромобілів у світі.

Оснащений передовими технологіями Nissan, оновлений Leaf вразить українських покупців та прихильників електромобілів і підніме планку на ринку електромобілів на новий рівень.

Поєднуючи електричний двигун з нульовим рівнем викидів шкідливих речовин, оновлений Nissan Leaf – яскравий представник концепції «Nissan Intelligent Mobility» - пропонує нові якісні враження від водіння. З технологіями «Nissan Intelligent Mobility» клієнти Nissan відчуватимуть себе впевненіше за кермом і зможуть краще відчувати ситуацію навколо автомобіля. Чудовий інтер'єр не залишить нікого байдужим і даруватиме ще більше комфорту.

Представивши Nissan Leaf - перший в світі масовий електромобіль - Nissan став піонером даного сегмента ринку. Сьогодні Nissan Leaf є одним із світових бестселерів серед електромобілів, з більш ніж 500 000 проданими автомобілями.

Залишайтесь з нами та слідкуйте за новинами щодо комплектацій, цін та часу презентації Nissan Leaf в Україні. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...