Перейти к публикации

alleks67

Опытный Теславод
 • Публикации

  186
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  6

Последний раз alleks67 выиграл 3 февраля

Публикации alleks67 были самыми популярными!

Репутация

31 Хорошая

Личная информация

 • Автомобиль
  Model 3

Посетители профиля

Блок посетителей профиля отключен и не будет отображаться другим пользователям

 1. В мене на М3 таке вже декілька місяців кожен день з'являється. І ще пише що автопілот повернуто в початковий стан. Але прошивки ставляться регулярно і нормально. І конфігурація не міняється.
 2. Теж поставив собі такий ретрофіт. До станції яка має видавати 200kW підключився нормально, правда зарядка йшла максимум 61kW. Можливо через те що ще Ліф через Чадемо заряджався.
 3. alleks67

  Правая Фара. TMS15 85D

  Я міняв фару на Модел 3. Після заміни з'явилася помилка. Потім, після слідуючого оновлення програми, помилка пропала.
 4. Теж було таке. Починаєш регулювати, ніби виставляєш все нормально, після закінчення ліва фара сама їде вверх. Взагалі на початку регулювання обі фари їдуть максимально вверх. Після наступного оновлення все стало на місце. При початку регулювання вверх не їдуть і по закінченні залишаються там де їх виставиш.
 5. А воно тільки так і працює.
 6. Всім привіт. При відкритті заднього багажника лампа підсвітки загорається на долі секунди і зрасу гасне. Далі багажник темний. Це так задумано чи може щось з проводкою?
 7. alleks67

  Установил SIM, интернета нет

  Відповідь в нижньому лівому кутку першої фотографії. Потрібно Преміум підключення.
 8. Краще купіть, чи зробіть, збірку акумуляторів під Ваш вольтаж інвертора. В мене інвертор на 48В, може заряджати до 62В. Зробив 2 збірки з 17 послідовних акумуляторів LiPo, десь на 5кВт. Будинок зимою тримається приблизно 8-10 годин.
 9. alleks67

  Помогите с выбором

  В мене без ковпаків і DualMotor
 10. alleks67

  Помогите с выбором

  Де такі ціни? Я свою за 30 не можу продати.
 11. alleks67

  Помогите с выбором

  З мого досвіду їзди на М3, батарея 75кВт. Авто прогнозує відстань 470 км, щоб стільки проїхати потрібно їхати зі споживанням десь 147 Вт/км. Це можливо якщо їхати на круїзі 90 км/год. Пробували їхати 80 км/год. Вийшло десь 530 км. Думаю краще дивитися на новішу трійку, і батарея свіжіша і компьютер новіший.
 12. alleks67

  Не відчиняється

  В мене і в салоні не бачила ключа. А у Вас мабуть дійсно проводка. Ще можна привязати телефон. Тоді відчиняється по БлюТузу.
 13. alleks67

  Не відчиняється

  Коли ключ починає потихеньку відмовляти потрібно терміново купляти новий і привязувати його до машини. В мене теж була схожа ситуація. Тільки я після придбання машини зразу зробив дублікат ключа. Правда так його сховав що ледве знайшов. Вже починав взнавати скільки привязка коштує на сервісах. В мене ще два телефона привязані, але ключ потрібно мати обовязково.
×
×
 • Создать...