Jump to content

alleks67

Members
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Personal Information

 • Car
  Model 3
 1. alleks67

  ТО

  В каком-то видео Богдан говорил что сама Тесла не требует никаких обязательных периодических ТО. Гарантия действует без ТО. Вся механика намного проще чем в ДВС. В редукторах нужно проверять уровень масла. Я на Лифе проехал 90т км. Никаких ТО. Так, текущий ремонт ходовой раза 3. И одна поломка печки. А 20000… там 15000 только за то что это Тесла.
 2. Тільки-що теж закачалось 2020.20.17. Запустив на встановлення. Думав що після підключення мобільного додатку перестануть надходити оновлення. Але таки прийшло.
 3. Щось поляки пообіцяли в п'ятницю підключити постійний WiFi і пропали. Може є їх електронна адреса щоб їх розтормошити?
 4. Їздив на Ліфі так там завжди була батарейка з процентами і відстань. Зараз пробував і так і так, чомусь зручніше в кілометрах. А взагалі вони могли б вивести і проценти і відстань одночасно
 5. У мене свіжа прошивка 2020.20.12 а у Вас яка зараз? По навігації самому цікаво.
 6. В мене сама 2 рази оновилася. Потім я її зареєстрував і зараз не знаю чи буде далі оновлюватися чи доведеться спілкуватися з ними і підписувати відмови від відповідальності. CHAdeMo мабуть дивіться на ОЛХ. Ціна 650$-700$ на мою думку буде нормальною.
 7. Машина стоїть в режимі парковки з постійно включеним WiFi. Ще ні разу не заснула, до неї постійно є доступ. До речі на сайті TeslaFi.com є налаштування режимів сну.
 8. Ніби сайт TeslaFi не дає заснути. Завтра мені зроблять постійний WiFi, на сайті я зареєструвався. Післязавтра зможу точно сказати чи машина засинає.
 9. На сайті всі процеси описані. Через мобільний додаток вчора створив заявку в Польщі на сервіс. Написав що хочу постійне підключення WiFi при вмиканні руху. Сьогодні подзвонили сказали що завтра все зроблять треба щоб машина була підключена до мережі. Треба буде заплатити десь 190$. Далі хтось радив підключитися до сайту TeslaFi.com. Він кожну хвилину опитує машину. Показує багато параметрів, відслідковує положення машини на карті. Десь днів 15 тестовий період далі 50$ на рік. Машина не засинає.
 10. Конечно легче купить. Я в смысле дешевле. Здесь за FSD с нуля нужно заплатить уже 10500 а штатах разница в цене будет 2000-4000 а может и вообще не будет если при покупке никто не проверяет.комплектацию. Для этого надо заказывать дополнительный осмотр автомобиля. Это около 100$.
 11. В мене ще до вчора пропонували за 2100 євро а сьогодні вже 3200 євро. В наших реаліях якщо потрібен автопілот то краще продати машину і шукати в Штатах вже з автопілотом.
 12. В Opera вибрав VPN - Європа. Країну вибрав Нідерланди. Заповнив як по інструкції. Через пів години прийшло що відправте документи ще раз бо погано видно. Зробив кращі скани, відправив ще раз. Десь через дві години машина зявилася в телефоні.
 13. Можно я в этой теме по круиз контролю спрошу? У меня процессор 2.5. Автопилота нет. Вроде оно и пытается держать полосу, но как-то шарахается от одной полосы к другой. Так что-бы ровно ехать между полосами то не едет. И не тормозит перед впереди идущей машиной. Так и должно быть если нет автопилота? Или я что-то не так делаю?
 14. В мене машина, по фоткам з аукціона, була заряджена десь на 55-60%. Доставлялася 2,5 місяці. Прийшла з зарядом 49%. Зараз за добу простою може по 1 км втрачає.
×
×
 • Create New...