Перейти к публикации
melvladimir

Килими на зимовий період

Рекомендованные сообщения

Пошукав, теми не знайшов, створюю) Оригінальні килими - дуже гарні, але в мене дорога до авто частково грунтова і після дощу тягну купу бруду. Взимку очікую ще більше, набагато більше.

Так от, є думка придбати на зимовий період килими EVA 3D. Дивився інші резинові - стояти в калюжі так собі. Одразу скажу, що в мене досвід як з просто резиновими, так і з комбінованими, коли в резинові ворсові вставки. Але взимку я завжди був з резиновими.

В кого який досвід?

Фото EVA 3D (задній саме роздільний, щоб зручно виймати було)

spacer.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

На килимки EVA зазвичай наче хороші відгуки, навряд ви пошкодуєте про їх покупку. Але ми в ТСК звикли до Weathertech, купуємо в імпортера і маємо купу гарних відгуків від клієнтів. Саме тому щодо EVA особистого досвіду нема, підказати не зможу. Чекаємо на відгуки інших активних учасників форуму, в кого такі є

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Користуюся EVA вже 3 роки. Мені подобаються. Добре утримують воду і бруд. Правда задній суцільний, дійсно трохи виймати незручно особливо коли знизу липучки. Зараз ще на Рено Кенго такі поставив.

  • Like 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я користувався 2 роки Eva килимками, то ДУЖЕ задоволений їми.

  • Like 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Якщо такі гарні відгуки вже є, то тоді вирішено. Візьму комплект на зиму. Певно з жовтня поставлю, подивлюся ще по погоді. Також спробую дізнатися за "клубну знижку")

  • Like 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×
×
  • Создать...