Jump to content

HoW1n

Members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

64 profile views
 1. Це те що було потрібно, дякую)
 2. Дуже дякую за вІдповідь вам) Трішечки ще потрібна ваша допомога: → Що таке "АС"? → Чи я сможу з CCS2 (1 одна фазна) заряжатися на супер чарджарах? Я буду отримувати такуж саму швидкість заряджання як і Європейскі тасли? → Яка швидкість зарядки будить при заряджанній від звичайної станції в Києві? я бачу що зараз в місті багато 80-120 kWh станцій.
 3. Бачу що давно ніхто не писав на цю тему, та і посилання вже дуже "стареньке" бо показує авто 2020 року тільки. Взагалі зараз бага-то хто замовляє теслу? Ціни ж впали
 4. Сорі, ще трішечки не розумію як все працює тому можу не правильно писати. Так ось, "в чому різниця тоді, між коли перепрошивають америку під Європу чи коли ставлять повністю Європейский порт?" Те що мені відомо, що чиста Європа вартує дорожче, і як я зрозмців, від звичайної розетки я буду швидше заряджатися, тому хочу зрозуміти чи варто переплачувати. Хз потрібна ця інфа чи ні, але напишу → я буду в 99% заряджатися настанціях, а не в дома, і коли ми переможимо також буду їздити до Європи тому суперчарджери буду використовувати.
 5. Доброго дня Доброго дня, а хто знає яка ціна на СС2 1 фазний та 3ох фазний? і на скільки я знаю 3ох фазний це повністью Європейский, але яка в них різниця?
 6. Доброго дня, Потрібна допомога експертів: Telsa 3 LR 75kWh VS Tesla 3 SRP (21 рік) 54kWh Як дізнатися дальність ходу в зимку і в літку? В зимку ось як я зрозумів... поправте мене якщо я не правий, якщо брати те що в рестайлах є тепловий насос і розхід kWh зимою буде такий (дистанція 100 км, температура десь -5 чи -10 не памятаю, сслка ось → ) Telsa 3 LR 75kWh /22 = 340км VS Tesla 3 SRP (21 рік) 54kWh / 18= 284 км Я правильно порахував? А в літку при температурі 27-30С який буде розхід на 100 км? Дякую!
 7. Супер, це те що я шукав! А ви зможете мені підсказати де можна подивитись на які моделі ставили які батареї? Це від країни чи року випуску залежить? Дякую вам!
 8. Доброго дня, побачив на ютубі цікаву інфу і потрібна консультація що до цього питання. Знаю що батареї в LR літій іонні в них швидша деградація і рекомендують заряджати до 80%. А які батарейки в SR / MR ? не можу знайти.... Чому запитую бо в відео було сказано що в дядьки" SR та він може заряджати до 100% і розряжати до 0% і не буде така деградація як в LR літій іонні", тобто якщо це правда то його 100% заряду буде як 80% лонг рендж, то навіщо переплачувати? ( В того чоловіка model 3 купив новий в кінці вересня 2021 року) і в того чоловіка за 51 тисяч КМ пробігу деградація була лише 1%. Це правда? Ось ссилка на відео →
×
×
 • Create New...