Перейти к публикации
melvladimir

Ліва фара високо світить і нижче не опускається

Рекомендованные сообщения

Сьогодні ще раз погрався налаштуваннями на парковці і вперше подивився крайні положення для правої фари: вони суттєво інші за ліву, я б сказав нормальні, тобто є куди і опускати і підіймати, в той час як ліву вже нема куди опускати.

На зображені це крайні нижні положення обох фар. Чи можна якось підкрутити ліву фару, щоб вона була нижче? І ще момент, здається геп в лівій фарі завеликий (на другому фото у правій фарі світло "разом", а у лівій - трохи на відстані).

Не скажу, що погано видно з таки світлом, але трохи дратує)

2023-11-04_20-06-21-front.mp4_snapshot_00.53.988.jpg

photo_2023-11-04_21-50-52.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Покатався трохи по трасі вночі - досить багато автівок блимали, думали я на дальньому. Бачив на американському форумі фари з більшими гепами міняли по гарантії, і це не рідкість, але до Польщі поки не потрапити(

Мені б хоча б опустити її , щоб положення були як і у правої

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
23 hours ago, melvladimir said:

Покатався трохи по трасі вночі - досить багато автівок блимали, думали я на дальньому. Бачив на американському форумі фари з більшими гепами міняли по гарантії, і це не рідкість, але до Польщі поки не потрапити(

Мені б хоча б опустити її , щоб положення були як і у правої

Если у вас авто со штатов, то по гарантии фару уже не поменяют, просто ставьте новую

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, sgns42 сказал:

авто со штатов

Авто європейське, з Люксембургу, по авто ДТП не зафіксовано ніде і ввозилося як повністю ціле, але європейці теж можуть бути мутні трохи)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Как мне объяснили, левая выше чтобы не ослеплять встречный поток, поэтому так и задумано

ПС тоже решил поиграть с регулировкой 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
10.11.2023 в 22:53, melvladimir сказал:

Покатався трохи по трасі вночі - досить багато автівок блимали, думали я на дальньому. Бачив на американському форумі фари з більшими гепами міняли по гарантії, і це не рідкість, але до Польщі поки не потрапити(

Теж було таке. Починаєш регулювати, ніби виставляєш все нормально, після закінчення ліва фара сама їде вверх. Взагалі на початку регулювання обі фари їдуть максимально вверх. 

Після наступного оновлення все стало на місце. При початку регулювання вверх не їдуть і по закінченні залишаються там де їх виставиш.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

На днях знову блимали зустрічні дальнім. Поки не вирішив проблему

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Стало суттєво краще після ввімкнення адаптивного дальнього: тепер «вирізає» зустрічні і попутні авто більше, ніж ближнє, і нікого не сліпить.

Є ще питання: чи може допомогти переінсталяція всіх прошивок (в сервісному меню) з тим, що фара нижче вже не опускається?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Замінив фару (360$, матрична Європа). Заїхав на сервіс, подивилися - нічого з тим «гепом» не зробити (розбирати і перезбирати світлові модулі ніхто не буде). Стало набагато краще, тепер треба відрегулювати по інструкції, хоча вже світло класне.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×
×
  • Создать...