Перейти к публикации

Рекомендованные сообщения

Пройшовся пошуком - окремої теми нема, є декілька повідомлень, а штука, судячи з піску на порогах, потрібна.

Власне питання: хто які бризговики використовує та/або може порадити? Бачив варіантів багато, напевно десяток+, від дешевих китайських з Алі, до "брендових" дорожчих оригінальних "ралійних лопухів", на форумі навіть надруковані на 3D принтері бачив (без відгуків), але то все інші регіони, а мене цікавить експлуатація в Україні.

Навіщо? Бо бачу як порог увесь в грязюці, навіть на двері долітає. На минулій автівці ставив прості універсальні з м'якої резини бризговики і результат мені подобався.

Конструкційно сподобалися такі, бо як раз закривають місце найбільшого впливу (а взагалі на Prom та Olx варіантів багато): 

spacer.png

  • Like 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Мав такі. не сподобалось. Ставив тільки передні, є н'юанси - нижнє кріплення на рокер має на увазі  зрізання заглушки рокера, що якось тупо, враховуючи вартість рокерів.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
7 минут назад, Zed сказал:

нижнє кріплення на рокер має на увазі  зрізання заглушки рокера

Ого, дякую! Зверну на це увагу, бо нічого зрізати я не хочу.

Якісь все ж поставили, чи відмовились взагалі?

Знайшов магазин, де є три варіанти - поїду на вихідних подивлюсь.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Трапилась війна,  дружина потрапила в аварію при евакуації, то ж бризковиків знов немає.
Буду вдячний за обзор того що є в наявності, бо осінь не за горами...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вечер добрий панове,

Купив собі з аліку, коли поставлю дам знати + фідбек.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
07.07.2023 в 11:20, melvladimir сказал:

Знайшов магазин, де є три варіанти - поїду на вихідних подивлюсь.

не вийшло, вони під замовлення лише везуть звідкись. Ще пошукаю.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
07.07.2023 в 19:10, HoW1n сказал:

Купив собі з аліку, коли поставлю дам знати + фідбек.

Вони ще їдуть чи вже є? Подивився варіанти на Ali - щось вони всі не дуже... Оці сподобалися, але трохи ціна як для їх конструкції високувата (28$): https://www.aliexpress.com/item/1005004848604463.html

Сьогодні зняв мірки, подивлюсь ще й "універсальні"

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вони вже в мене, машина пливе)

на вид наче окей все, а далі буде видно)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

теж взяв на Алі) Ось такі: https://www.aliexpress.com/item/1005005363194351.html якщо що - перероблю, головне щоб по кріпленню підійшли

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Приїхали. Трохи менші по ширині, ніж я очікував/сподівався. Якість дуже гарна, пружність досить висока, нагадує поліуретан. Чорний колір якісний.

Встановлення зайняло 15 хвилин, отвори і профілювання виконане чітко в розмір. В комплекті йдуть пластикові кліпси, на одну більше.

Виглядає, як на мене, непомітно, а якщо роздивився, то класно) Як зазначив вище - передній хотілося б трошки ширше, щоб прям по лінії зовнішнього краю колеса. Але тоді вони б були не такі елегантні. Спробую, може пізніше додам ширини поліуретаном.

IMG_20230728_130719.jpg

IMG_20230728_153113.jpg

IMG_20230728_153124.jpg

IMG_20230728_155605.jpg

  • Like 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
06.07.2023 в 23:05, melvladimir сказал:

Власне питання: хто які бризговики використовує та/або може порадити? Бачив варіантів багато, напевно десяток+, від дешевих китайських з Алі, до "брендових" дорожчих оригінальних "ралійних лопухів", на форумі навіть надруковані на 3D принтері бачив (без відгуків), але то все інші регіони, а мене цікавить експлуатація в Україні.

Я колись собі подйбні придбав. Здається на ebay'ї купив. Якщо не помиляюсь, US$16 віддав за набір з 4.

Нічого різати не потрібно було, але тільки знайшов довгі гвинти замість штатних заглушок. Те, що дає тесла - вони тільки для переду, потребують щось відрізати, нічого не захищають, але довгі та смикають за поверхню. Зробелні - там же, на аліекспресі.

Працює чи ні - важко сказати, але я там сіль вимиваю як можу, а позаду вони там самі зверху застібуються, можна відтягнути й води струмом налити. Взимку та після - я свої машини мию від солі, як тільки є нагода.

З повагою, Wasserboxer

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
28.07.2023 в 23:34, melvladimir сказал:

Виглядає, як на мене, непомітно, а якщо роздивився, то класно) Як зазначив вище - передній хотілося б трошки ширше, щоб прям по лінії зовнішнього краю колеса. Але тоді вони б були не такі елегантні. Спробую, може пізніше додам ширини поліуретаном.

Вау, виглядають дуже і дуже непогано, я ось такі маю, коли поставлю + нее забуду то скину)

photo_2023-08-03_06-00-04.jpg

photo_2023-08-03_06-00-05 (2).jpg

photo_2023-08-03_06-00-05.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 часа назад, HoW1n сказал:

Вау, виглядають дуже і дуже непогано

Так. Дуже непомітні і виглядають прям якісно.

3 часа назад, HoW1n сказал:

я ось такі маю

Ага, бачив такі. Цікаво який від них буде ефект, вони прям назовні виходять, але менші донизу.

Мої затримують частину бруду, на фото видно. Все ж малувато виступають назовні, але взимку мають захищати від замерзання на порогах великих брил

20230803_165137.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вот есть еще такие…

Только что нашли этот потрясающий товар на AliExpress. Взгляните! грн.496.15  -48% | Брызговики из углеродного волокна Tesla Model 3, черные матовые, 2022
https://a.aliexpress.com/_EQ7kgWx

И еще вариант.
https://a.aliexpress.com/_EjQBhnh

И такие…
https://a.aliexpress.com/_Ey0VCHh

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
18 часов назад, tsar1965 сказал:

Вот есть еще такие…

Це однотипові, фарбовані і не фарбовані. Такі у HoW1n (фото трохи вище), почекаємо відгуків від нього

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
18.09.2023 в 11:31, melvladimir сказал:

Це однотипові, фарбовані і не фарбовані. Такі у HoW1n (фото трохи вище), почекаємо відгуків від нього

Заказал сегодня себе такие... Цена вопроса 411грн.

https://www.aliexpress.com/item/1005005975911452.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.5.3de718024Sjm2m

  • Like 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×
×
  • Создать...