Перейти к публикации
maximmay

Розлив шампунь для мийки в багажнику)

Рекомендованные сообщения

Привіт всім!

Отже, була бракована бутилка з шампунем для мийки, поставив в ліву нішу багажника. Витекло більше літри, дістав пусту пляшку. Кудись все затекло і незрозуміло куди( що підкажете робити і які можуть бути проблеми?20231102_172000.thumb.jpg.3d6a6b15b02d8852ab5e2a064a42b070.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Незрозуміло яка машина, але алгоритм простий, треба всі ворсові обшивки знімати і сушити, коли знімете, побачите чи немає калабані на металі багажника. Я розлив 8 л води, то сушив все два дні.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Model 3, зліва в багажнику є органайзер, саме в ньому і витекло. Мене турбує, що це шампунь і що він доволі агресивний і взагалі куди воно все витекло? Там по суті немає елементів, які могли ввібрати всю рідину. Там є якийсь дренаж? Я ніколи обшивку не знімав і взагалі цей процес не сильно люблю) якби була вода, можливо б і не заморочувався, в гаражі доволі тепло, думаю б потихеньку висохло, але те що це шампунь трішки лякає

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Шампунь, апріорі не повинен нанести шкоду металу і фарбі. Розберіть ті всі обшивки, там немає нічого складного. Головне щоб на електронні блоки не попало

  • Like 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×
×
  • Создать...