Перейти к публикации
Діма

Звук мотора при розгоні Tesla Model 3, 22

Рекомендованные сообщения

Доброго дня! Виникла проблема, скоріше не проблема а настороження)) придбав тиждень тому автомобіль tesla model 3, 22 рік, 4 тисячі пробіг… замітив дивний звук при розгоні в задній частині автомобіля,… помилок ніяких немає, все працює як має бути, але звук при розгоні не дає покою… можливо хтось підкаже в чому причина, чи це нормальна робота двигуна?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Якийсь дуже старший звук, ніколи такого не чув. Рекомендую не відкладати візит на сервіс, можливо наприклад масла в редукторі дуже мало чи якась деталь у ньому з заводським дефектом

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Только что, vladstav сказал:

Якийсь дуже старший звук, ніколи такого не чув. Рекомендую не відкладати візит на сервіс, можливо наприклад масла в редукторі дуже мало чи якась деталь у ньому з заводським дефектом

Під час огляду при покупці замітили що масло сльозиться з підшипника півосі… сказали проконтролювати чи не буде сильніше текти, якщо буде - сказали його замінити… чи може підшипник такий звук видавати? 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Только что, Діма сказал:

… чи може підшипник такий звук видавати? 

Цілком може. Але якщо це він то на підйомнику діагностика нічого не знайде, треба відразу знімати та міняти у випадку дефекту

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Только что, vladstav сказал:

Цілком може. Але якщо це він то на підйомнику діагностика нічого не знайде, треба відразу знімати та міняти у випадку дефекту

Скільки орієнтовно за таку роботу можуть запросити? 

3 минуты назад, vladstav сказал:

Цілком може. Але якщо це він то на підйомнику діагностика нічого не знайде, треба відразу знімати та міняти у випадку дефекту

І чи потрібно буде знімати двигун?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Терміново в сервіс. 
До того, на авто краще не їздити. 
Дуже вірогідно, що антифріз затікає в двигун, і великий ризик замочити інвертор. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
39 минут назад, Maxymko сказал:

Терміново в сервіс. 
До того, на авто краще не їздити. 
Дуже вірогідно, що антифріз затікає в двигун, і великий ризик замочити інвертор. 

Доброго вечора! Чому саме антифриз затікає? Я думаю якщо б затікав антифриз полюбому були б проблеми з електронікою, і тесла б видавала якісь помилки… чи я помиляюсь?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
14 часов назад, Діма сказал:

Доброго вечора! Чому саме антифриз затікає? Я думаю якщо б затікав антифриз полюбому були б проблеми з електронікою, і тесла б видавала якісь помилки… чи я помиляюсь?

Тому, що він одразу не заливає усе в моторі. Не обовʼязково одразу все в інверторі закисне, а на обмотці зʼявляться пробої. Коли все це відбудеться, і підуть помилки ремонт буде вже дуже дорогим і не швидким. В мене від появи шуму, до помилок пішло десь 3 місяці. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, Maxymko сказал:

Тому, що він одразу не заливає усе в моторі. Не обовʼязково одразу все в інверторі закисне, а на обмотці зʼявляться пробої. Коли все це відбудеться, і підуть помилки ремонт буде вже дуже дорогим і не швидким. В мене від появи шуму, до помилок пішло десь 3 місяці. 

Був на сервісі… ситуація, звук від режуктора, шумлять саме шестерні редуктора… злили масло - було всьо 1.5 літра масла. Залили нове масло, по рівню, звук далі є, але значно тихіший…

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
9 минут назад, Діма сказал:

Був на сервісі… ситуація, звук від режуктора, шумлять саме шестерні редуктора… злили масло - було всьо 1.5 літра масла. Залили нове масло, по рівню, звук далі є, але значно тихіший…

Маловато. В зависимости от мотора 2,1; 2,3 л должно быть.
А по какому уровню заливали??? Если лишнее залили, то через клапан (сапун) выдавит.

Звук одинаковый, если вперед и назад ехать?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
15 минут назад, Requin сказал:

Маловато. В зависимости от мотора 2,1; 2,3 л должно быть.
А по какому уровню заливали??? Если лишнее залили, то через клапан (сапун) выдавит.

Звук одинаковый, если вперед и назад ехать?

Коли назад він ще тихіший, майже не чути… по кількості не скажу, бо якраз виходив на перекур… сказали на сервісі що нічого фатального в принципі нема, виробітка шестерень, можливо з часом воно утреться і буде непомітним звук… 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
40 минут назад, Діма сказал:

Коли назад він ще тихіший, майже не чути… по кількості не скажу, бо якраз виходив на перекур… сказали на сервісі що нічого фатального в принципі нема, виробітка шестерень, можливо з часом воно утреться і буде непомітним звук… 

Не зовсім зрозуміло, куди могло подітися мастило… 

А на якому сервісі були?

В мене схожа проблема, можливо теж варто мастило долити. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×
×
  • Создать...