Перейти к публикации

Рекомендованные сообщения

Доброго дня!  Можливо хтось зіштовхувався з такою проблемою..

Я придбав європейську тесла модел 3 2021 року, в комплекті йде оригінальний зарядний пристрій на 16А від побутової розетки.  Коли приїхав додому і хотів підзарядити, то мені показало "Невозможно зарядить"  Фото нижче .  Що це може бути?  Не працює зарядний пристрій чи щось інше?..

Скрытый текст

photo_2023-08-01_06-47-41.jpg

Скрытый текст

photo_2023-08-01_06-51-26.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Авто пише вам про проблему або з зарядним пристроєм, або вашою розеткою. Щоб виключити варіант з розеткою треба спробувати інші (і не лише у вас вдома).

Але інформації трохи маловато, скажіть ще скільки разів і як саме моргає червоним ваш mobile connector (зарядний пристрій)?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

2V - у мене таке інколи в подорожах буває, коли до цього заряджалися інші електромобілі і після них щось ставалося із розеткою 🙃. Спробуйте дійсно іншу знайти

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
23 часа назад, vladstav сказал:

скажіть ще скільки разів і як саме моргає червоним ваш mobile connector (зарядний пристрій)?

Ящо чесно не звернув увагу на те, чи мигає червоним кольором.. Сьогодні спробую на іншій розетці та іншою зарядкою

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Забув відписати... там дійсно була проблема із самим зарядним пристроєм.  Змінив на новий і все добре - заряджає

  • Like 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×
×
  • Создать...