Перейти к публикации

Рекомендованные сообщения

Пошук по форуму літніх шин не дав результату (літня, літні, летняя, шини, шины, резина, покришки, гума), а так сталося, що в мене автівка на якісній зимовій. Тому вирішив створити цю тему, додати на обговорення те, що я знайшов. Буду радий, якщо кожен відпише свій досвід експлуатації шин на автомобілях Тесла, щоб це можно було перетворити в тему-довідник по шинам з виносенням всього цікавого в перше повідомленні.

Чому піднімаю цю тему - бо у деяких преміальних брендів вже є спеціальні шини для електромобілів, наприклад, Pirelli з маркуванням "Elect", але спробуй такі знайти в Україні, і цікавий момент, що це саме "додаткове маркування", ось прямо цитат з їх сайту:

Цитата

1 ~20% Rolling Resistance reduction vs a non-ELECT™ tire. Comparison between PIRELLI SCORPION™ ELECT™ and PIRELLI SCORPION™ tyres on size 235/60/R18. Source: Internal Pirelli R&D tests carried out between March - June 2022 on a Volkswagen iD4, measuring the reduction of rolling resistance and the equivalent battery range gain. The measurement has been conducted through instrumented conditions and at constant speed (@50km/h) in a range of 550 km
2 Comparison between Pirelli P ZERO™ ELECT™ tyres and Pirelli P ZERO™ tyres of the same size. Source: Pirelli R&D internal tests
3 Comparison between PIRELLI SCORPION™ ELECT™ and PIRELLI SCORPION™ tyres on size 255/50R20. Source: Pirelli R&D internal tests carried out in November 2022 on an Audi e-Tron. In cabin noise has been measured at different speed - 40-60-80-110 Km/h - and on different types of surfaces (smooth / rough asphalt). In all eight combinations (speed/asphalt) ELECT™ tyres resulted in less perceived internal noise, on average by around -0.6DB and up to -0.8DB

у Michelin - це декілька серій, при чому на оф.сайті michelinman ви не знайдете наприклад MICHELIN E PRIMACY 235/45R18 98W XL E (є на нашому оф. сайті), або Primacy 4+

Власне, почну з того, що наразі розглядаю на M3 LR:

  1. Michelin Primacy 4+ 235/45 R18 98W XL RG
  2. Michelin E Primacy (або e.Primacy) 235/45 R18 98W XL E

Які в кого ще рекомендації і результати економічності?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

3. Bridgestone Potenza Sport (приблизно на рівні Primacy 4)

4. Pirelli PZero (235/45R18 98Y) - взяв модель 750 кг, бо я не знаю як брати 670 кг, коли Tesla 3 LR з 4 пасажирами і багажем буде важити майже 2500 кг.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ребята ребятушки. Все давно исследовали до Вас и сделали удобную таблицу сравнения резины размеров и тд

1. https://ru-tesla.notion.site/Tesla-Model-3-26bd09a54f6e4214a52335caf315118d тут много инфы

Реддит тред по сравнению и выбору резины

Сама таблица:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/13lbfE0HNSWJ2MtIP4Mfel3wY5rYMNMjAVjAzRBOK7Vw/edit#gid=391703314

 

Я Взял себе вместо 20" поставил 18 и одел "Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5" и просто писяюсь от радости мягкости большего пробега большего ускорения

(свои родные 20тые продаю с резиной зимней пробег 2 месяца)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Таблиця - то добре і цікаво, але як доходить до "придбати", то починається. І нема нічого про Michelin Primacy 4+ 235/45 R18 98W XL та Michelin E Primacy (або e.Primacy) 235/45 R18 98W XL E.

Собі взяв Michelin Primacy 4+ 235/45 R18 98W XL, поки обкатую їх 500км, як Тесла радить.

photo_2023-06-25_23-15-41.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×
×
  • Создать...