Jump to content
Sign in to follow this  
EV studies

Гданьск-Амстердам Тесла M3 LR 21 LG

Recommended Posts

 

Всім привіт!

Я вже показував як можна їздити Теслою витрачаючи мінімум часу на зупинки з зарядками у своїх поїздках Польщею та до Австрії. Можна доїзджати швидше часу Гугля без порушення ПДР.

Цього разу запрошую на перегляд нашої зворотної дороги з Амстердаму до Старогарду Гданьского (недалеко Гданьска, Польща) 1140 км з кінця квітня 2022. Це - приклад коли ми їхали Модель 3 так, якби це було авто з ДВЗ: не заряджалися до 100% перед стартом, робили собі обідню перерву і так далі. Загалом - зробили більше зупинок, ніж потрібно було Теслі. Більшість зарядок була неоптимальна: стартували з зарядом більше 10% і часом заряджалися більше ніж потрібно до наступної зупинки.

Єдине, ми використали підказки ABetterRoutePlanner для деяких зупинок і для зміни маршруту на останньому відрізку дороги, що і так допомогло доїхати в реальності швидше від прогнозу навігації Тесли на початку подорожі.

Без заторів і зайвих зупинок теоретично можна було б доїхати на 1 годину 40 хвилин швидше, але це вже тема для іншого відео!

Коментуйте, підписуйтесь - монетизація каналу на користь ЗСУ!

Screenshot_20221119_165904.jpg

Тут - епізод 2 подорожі, Берлін-Амстердам, опублікований ще на початку червня.

Тут ми все зробили краще: виїхали з готелю після нічної зарядки до 100%, 1 раз зупинялися ненадовго коли це не було потрібно машині (без зарядки), а на зарядку приїжджали маючи низький заряд. Якби не підзарядка вже в Голландії про запас - доїхали б ще швидше.

Коротше, автобанами від Берліну до Амстердаму потрібна лише одна підзарядка у теплу погоду! Але це в реальному русі з заторами та аваріями по дорозі, а не так як у мрійників, що їздять без зупинок 1000 км німецькими автобанами, а Тесла не зможе...

Screenshot_20221120-094733_Samsung Internet.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...