Jump to content

SLL

Members
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Авто було в гаражі заряджалося, відчинене більше 12годин, в сон не впало, от і втому і питання чи саме те що авто в сон не впало є причиною розрядки 12а батареї. Може даний 《боді》контролер видавати ось такі звуки? при відкриті та закриті дверей, бо щось мені здається що зву лунає саме знього. Чи можливо таке що саме він висадив батарею? 20220902_151504.mp4
 2. Можливо це він? dc-dc? Чи це щось інше? Ящо інше, то що саме, як називається?
 3. Як саме перевірити преобразователь dc-dc ? Де він знаходиться?
 4. Доброго дня! Поставив авто в гараж на зарядку, багажник залишив відкритим на всю ніч, ато також не закрилось. Враці зняв зарядку і зявилися такі помилки, 12в акамулятор замінено 2 місяці тому, міг не закритий багажник його розрядити?
 5. Дякую за відповідь. Як знайду звідки саме цей звук та по якій причині відпишу.
 6. Стук на відео це відкриття та закриття дверей, звук на фоні стуку дверей набагато тихіше немов якийсь насос щось докачує чи щось типу того. Клімат вимкнено. звук повязаний конкретно із відкритям та закритям дверей, Можливо при відкриті дверей активовує якісь електроні датчики, комп'ютер чи щось типу того, може створювати такі звуки?
 7. Із 6-ї секунди дуже чітко чути
 8. Доброго дня! Одразу після відкриття або закриття дверей зявився незрозумілий звук, орієнтовно в районі 12в акб. Цікаво що це може видавати такий звук? 20220814_172052.mp4
 9. Доброго дня! Підскажіть будь-ласка батарея в Mid Range ~ 62 кВт*час при 100% заряду запас ходу 380км. В Standart Range Plus батарея ~ 54 кВт*час при 100% заявлений запас ходу 420км. З чим пов'язана така різниця в дадальності ходу?
 10. Так, саме такий звук.
 11. Щелчки зявляються при відкриті авто в той момент коли вмикається планшет авто, так повинно бути? На рахунок зменшення заряду батареї кожен раз по різному. Так як зараз літо можливо бути те що витрати заряду використовується на охолодження батареї? Функцію "запобігання салону від перегріву" вимкнено.
 12. Доброго дня! Володію авто декілька тижнів. Замінив на новий 12в АКБ, при відкриті авто також зявилися є специфічні щелчки яких раніше не було. Почав звертати увагу останні дні що падає за ніч запас ходу орієнтовно 10км за ніч. Мені цікаво так повно бути? Чи ні? Можливо щось потрібно вимкнути що споживає заряд батареї?
×
×
 • Create New...