Jump to content

Victorianez

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Дякую усім за відповідь та роз'яснення!
 2. Для Євросоюза стоять обмеження для цих режимів. Ви маєте знаходитися в зоні дії ключа, а це приблизно 6 метрів від машини. Тобто ця функція просто безтолкова для зони Євросоюза. Можна спробувати виставити США, може тоді буде спрацьовувати.
 3. Дуже Вам дякую за розгорнуту та змістовну відповідь, бо я ще новачок в цьому і намагаюся розібратися, поки мащина йде зі штатів... до Вас можна звертатися по поради, якщо що?
 4. А як дізнатися, який з цих типів автопілотів, у мене. Написано, Autopilot Included package
 5. Дуже дякую за роз'яснення для новачка, я, на жаль, самостійно не зміг знайти відповіді на питання в чому ж різниця, і які бувають типи автопілотів, і це посилання дали мені саме Ви.
 6. EAP це просто автопілот? Якщо так, то чого не пропонують?! У мене саме такий Х 2019 року Dual Motors з простим автопілотом...
 7. Дуже Вам дякую за роз'яснення, тепер знаю, що FSD докупати не треба, принаймні зараз. Хоча Ви десь казали, що хочете МХ і саме з функцією FSD...
 8. Тобто, Тесла адаптивний круїзконтрол називає автопілотом?! А вже FSD це і є справжній автопілот у нашому розумінні, я правильно зрозумів?
×
×
 • Create New...