Перейти к публикации

-Олег-

Пользователи
 • Публикации

  32
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  1

Последний раз -Олег- выиграл 12 марта

Публикации -Олег- были самыми популярными!

Репутация

1 Нейтральная

Посетители профиля

190 просмотров профиля
 1. -Олег-

  Відкрите вікно model s

  Він не клинить. Вікно без заминок опускається / піднімається. Жодних посторонніх звуків нема.
 2. -Олег-

  Відкрите вікно model s

  Коли закінчив регулювати то трохи зачіпало ущільнювач біля маленького трикутника. Але машина постояла ніч, мотор охолонув і перестало зачіпати. Таке враження, що проблема в самому підйомнику, а точніше в моторі. Та й порівнюю з правим вікном, воно опускається рівномірно. А на водійському зад опускається більше ніж перед. Так точно не повинно бути.
 3. -Олег-

  Відкрите вікно model s

  Requin, Ви де?☺️ Після всіх регулювань стало трохи краще, бо скло не зачіпає більше стійку б. На днях ще треба виїхати на трасу і перевірити чи зменшився шум вітру на швидкості в районі малого трикутника. Також сьогодні ще раз переконався, що передня і задня частина скла опускається не рівномірно. Перед менше , а зад більше. На сервісі за це братись ніхто не хотів. Сказали, що можливо проблема в підйомнику, міняй.
 4. -Олег-

  Відкрите вікно model s

  Воно так і є. Передня частина скла опускається зовсім трохи. Як я не пробував сьогодні регулювати, але нічого не виходить. Скло на направляючій з защолкою сидить плотно. Пробував відщолкнути і вставив назад, все ок. Але скло далі опускається не достатньо. Ще питання в мене викликало як розміщені троси на тій чорній направляючій з защолкою(див фото) хіба так перехрестно повинно бути? ще питання - залишилась лишня біла фішка. Від чого вона, бо нема куди вставити її? b27eb581-0c98-4a64-bde4-db6621547682.mov
 5. -Олег-

  Відкрите вікно model s

  А як тоді відрегулювати положення скла якщо не цими гайками? Я спробую перевірити ще ту защолку, що Ви писали. Але питання чи не може бути проблема в тому, що біля маленького трикутника скло сильно завалене в сторону салону і це створює додатковий тиск і не дає йому більше опускатись? просто буду знімати карту для перевірки і хотілось би відразу відрегулювати положення скла.
 6. -Олег-

  Відкрите вікно model s

  Я знімав карту дверей. Задня частина скла скріпиться зажимом з болтом, а передня під динаміком я так розумію на защолці, бо там не видно жодного болта. Це в тому місці його спробувати дотиснути в низ? ще питання як його відрегулювати? Я пробував відпустити 2 гайки зверху і 2 гайки внизу під пластиковими заглушками(як вказано в інструкції тесли), але воно не хотіло рухатись. Сильно побоявся тиснути, та й треба було їхати, тому все зібрав назад.
 7. -Олег-

  Відкрите вікно model s

  Зняв декілька відео 613cacc8-0a49-4fbf-8238-51708b16c91d.mov bdcdb2a6-4f60-45af-a9f1-0617e2ce7dc7.mov 3c0247bd-b364-4a4b-85fc-f8e247b7bf7b.mov 82051561-04b5-46db-9eba-31b86e7e226c.mov
 8. -Олег-

  Відкрите вікно model s

  Можливо. Завтра зніму відео, щоб було більш зрозуміло про що мова.
 9. -Олег-

  Відкрите вікно model s

  При відкритті вікна воно повністю опускається до низу, при закритті - до кінця вгору. Це на автоматі без заминок. Якщо закрити защолку вручну, то скло підніметься. Потягну за ручку опуститься, але зовсім трохи, не так як на решті дверей. Візуально передня частина скла біля малого трикутника менше опускається ніж задня, що біля стійки б. І якщо дверку прижати до кузова не закриваючи, то видно що кут скла зачіпає стійку б. На приборці відриті/закриті двері нормально відображаються. Так їжджу від моменту покупки авто( серпень 2023). Ситуація не міняється.
 10. -Олег-

  Відкрите вікно model s

  ))) питання читається між рядків))) чи завжди має стояти знак запитання? Опускається вікно не достатньо при відкритті дверей. Для прикладу має опуститись приблизно на дюйм, а опускається тільки на половину. От і питаю чи хтось з таким стикався.
 11. -Олег-

  Відкрите вікно model s

  Походу форум цей вже мертвий😞. За декілька днів жодного коментаря(((
 12. Стійку замінив на оригінал від мс, тепер все ок. Але питання по взаємозамінності стійок в мс і мх далі актуальне, бо ціна дуже хороша на нову стійку від мх.
 13. -Олег-

  Відкрите вікно model s

  Маю ще одну одну проблему з вікном, але цього разу вже з водійським. При відкритті дверей вікно опускається, але зовсім трохи, не достатньо і при відкритті дверей зачіпає за уплотнітєль. В решті дверей вікна опускають більше і такої проблеми нема.
 14. -Олег-

  Правая Фара. TMS15 85D

  Сумніваюсь, що в 15 році треба прописувати блок розпалювання. Макс, що треба буде зробити це запусти переустановку софту в сервісному режимі. Але якщо блок робочий то мало б все запрацювати і без цього
 15. Підкажіть чи одинакові передні пневмостойки на рестайловій модел с 17 рік і модел х? Авто раптово почало падати за декілька годин на переднє ліве колесо. Знайшов по хорошій ціні нову стійку з ікса, візуально вроді одинакові.
×
×
 • Создать...