Jump to content

driver69

Members
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Personal Information

 • Car
  Model S

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Помилка виявлена. Причина помилки - перехідник. Вставив через оригінальну - все гут.
 2. Вітаю теславодів! Хочу замінити сток R19 Slipstream диски на R21 Slipstream (Фото нижче). Виникає питання чи вони взаємозамінні, (гайки, болти, ковпачки, TMPS ітд), чи потрібно щось докупляти/міняти? Дякую!
 3. Ось що пишуть. The hard reset or reboot on a Model S or Model X is not recommended (and accidental warranty voiding can happen), so if you can get to a Service Center or schedule a visit with a Mobile Tech, you should do that first. We don’t recommend the following method (even though this is probably what the Service Center techs will try), but sometimes an error code or other malfunction won’t clear up until the 12V battery is disconnected for a bit, then hooked up again. Особливо цікава частина “an error code or other malfunction won’t clear up”, що в даному випадку CHG_f075
 4. Перезапуск електроніки всієї, не тільки MCU. Маніпуляції з 12в батареєю.
 5. Мабуть і в кабелі, навіть не знаю. Але через годину зарядки помилка зникає, що теж цікаво. І після підключення зарядки помилка також не стабільна, а з’являється на 5 сек, зникає, і знову з’являється. Можливо спробувати hard reset і це щось дасть.
 6. Така штука, тільки без волл конектора.
 7. Тоді турбує питання скільки з цим можна поїздити і чи нічого я в результаті не зламаю, а сервіс вже запланувати на весну.
 8. Можливо й так, але я спробував 3 різних станції і 4 у мене вдома, на всіх ця помилка, а заряд все одно йде, лампа на фарі зелена.
 9. Заміна самого зарядного модуля, як я зрозумів з тексту. На відео домашня заміна самого запобіжника, який згорів скоріш за все. А на СЦ пропонують міняти ВЕСЬ блок, звідси й ціна. Запобіжник 20$, блок 2600$
 10. Якщо заряджати з розетки 230В/12А через заводський чарджер - помилки немає. Будь-яка інша зарядка - помилка. Це навряд, в мережі стільки немає.
 11. Переглянув тред на teslamotorsclub по помилці CHG_f075, (https://teslamotorsclub.com/tmc/threads/unable-to-charge-errors-appearing-mysteriously-is-software-to-blame.160152/), рішення як такого немає, пишуть проблема контроллера зарядки. Хард ресет збиває помилку але ненадовго. Заміна плати 2600$ на офіційному SC. При чому через 13 днів після заміни у власника помилка з'явилась знову.
 12. Щиро дякую за відповідь! Відзняв ролик https://www.youtube.com/watch?v=43Lc39QnG6Y
 13. При заряді MS 2018 видає помилку - Unable to charge, при цьому заряд йде і авто заряджається, без жодних проблем. Через 30-40 хвилин повідомлення з дисплея зникає і авто далі заряджається ніби нічого й не було. Шукати проблему чи це норма? Заряджаю через адаптер TSL2 -> J1772.
×
×
 • Create New...