Перейти к публикации
vadim.migalatiuk

Покупка новой model Y со штатов

Рекомендованные сообщения

Добрый день! Перелопатил мне кажется весь форум и не могу найти  информации о новых тесла из США.. Если и покупают новые- то в основном из Европы. 
Переплачивать около 10.000$ за три фазы, навигацию (которую лучше уже по месту сделать), зеркала не особо охота:) 

Есть несколько вопросов:

1. Здравая ли это идея вообще или почему все готовы переплачивать кругленькую сумму за европеек?

2. Попадалась информация здесь, что вроде как могут быть проблемы с обновлениями американок у нас и их нужно будет «выпрашивать» у теслы. Насколько правда?

3. Как происходит покупка на рынке США для последующей доставки в Украину? Хотелось бы найти в интернете какие-то конкретные «инструкции» по этому поводу, но ничего не нашёл. Пока то, что я понимаю- это делаешь взнос и просто ждёшь. Потом тебе говорят, что машина готова, доплати и забери ее по такому-то адресу. Какие нужны дальнейшие действия с документами и оформлениями чтобы машину забрать и доставить в Украину- самая большая загадка.

Спасибо!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 hour ago, vadim.migalatiuk said:

Потом тебе говорят, что машина готова, доплати и забери ее по такому-то адресу. Какие нужны дальнейшие действия с документами и оформлениями чтобы машину забрать и доставить в Украину- самая большая загадка.

Для американки це буде адреса в США, для європейки в Європі.

Відповідно потрібно організувати доставку або з США або з Європи (з Європи буде дешевше і надійніше мені здається).

Далі все стандартно, як для будь якого автомобіля.

В українського брокера (або теоретично і самому можна 🙂 ) підготувати попередню митну декларацію, завезти в Україну, розмитнити, пройти сертифікацію і поставити на облік.

 

Думаю якщо порахувати всі витрати на американську і європейську версії, то різниця стане вже менше як 10 тис.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Особливо враховуючи вартість необхідних модифікацій, карти, перепайка модема і т.д. При цьому матимете всі переваги європейської версії, офіційну гарантію і можливість офіційного обслуговування в Європі, а не машину, яку не прийматимуть на офіційних станціях тесли і в якій з кожним оновленням може щось відвалитися.

Якщо вже купувати нову, то думаю краще європейську.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
4 часа назад, vadim.migalatiuk сказал:

Добрый день! Перелопатил мне кажется весь форум и не могу найти  информации о новых тесла из США.. Если и покупают новые- то в основном из Европы. 

А нужно было ещё на сайт зайти, в раздел автомобили: https://tsk.ua/katalog-avto/tesla-model-y-long-range-new!/

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
7 часов назад, vadim.migalatiuk сказал:

Добрый день! Перелопатил мне кажется весь форум и не могу найти  информации о новых тесла из США.. Если и покупают новые- то в основном из Европы. 
Переплачивать около 10.000$ за три фазы, навигацию (которую лучше уже по месту сделать), зеркала не особо охота:) 

Есть несколько вопросов:

1. Здравая ли это идея вообще или почему все готовы переплачивать кругленькую сумму за европеек?

2. Попадалась информация здесь, что вроде как могут быть проблемы с обновлениями американок у нас и их нужно будет «выпрашивать» у теслы. Насколько правда?

3. Как происходит покупка на рынке США для последующей доставки в Украину? Хотелось бы найти в интернете какие-то конкретные «инструкции» по этому поводу, но ничего не нашёл. Пока то, что я понимаю- это делаешь взнос и просто ждёшь. Потом тебе говорят, что машина готова, доплати и забери ее по такому-то адресу. Какие нужны дальнейшие действия с документами и оформлениями чтобы машину забрать и доставить в Украину- самая большая загадка.

Спасибо!

Не проблема возить новые из США, НО гарантия на неё поддерживаться не будет и если прибавить приятные мелочи (которые Да можно поставить) целесообразность так себе. Да, большинство гарантией не воспользуются, но починить бесплатно всю ходовую раз в пару лет это приятно, я бы делал.

Но люди хотят MY и мы их возим новые из США. А все остальные новые из Европы. Если вам нужна другая Тесла из США звоните привезём без проблем и даже в любую точку мира)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Переубедили меня, заказал в Европе, но model 3😄 Теперь уже с новым вопросом бьюсь.. Как будет происходить этап между выдачей Теслы в Варшаве и растаможкой в Украине? Думал приехать туда, загрузить на автовоз и отправить в Украину, но как я понял, оказывается её нужно будет регистрировать в Польше, чем занимается сама тесла ещё до выдачи, но как они ее на меня зарегистрируют без польской прописки, удаленно и тд... Если кто-то поделится опытом- буду очень благодарен 🙌🏽

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
9 часов назад, vadim.migalatiuk сказал:

оказывается её нужно будет регистрировать в Польше,

Похоже, вы встрянете на Польский НДС (VAT там, если не ошибаюсь 23%), который вам как частному лицу никто при экспорте не вернёт. Обычно покупают не в Польше, а в Нидерландах (или может быть Германии), под обязательство экспорта. Ну и конечно же, если бы все было так просто,  то не было бы такой услуги, как привезти новую Теслу из Европы.

  • Like 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
37 минут назад, Knez сказал:

Похоже, вы встрянете на Польский НДС (VAT там, если не ошибаюсь 23%), который вам как частному лицу никто при экспорте не вернёт.

Я думал, что при пересечении границы мне поставят штампы, что машина экспортирована, предоставляешь эти документы в Теслу и возвращают VAT. Собственно как делают с б/у машинами.. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
21 минуту назад, vadim.migalatiuk сказал:

Собственно как делают с б/у машинами.. 

Вы уверены, что вам вернут НДС в ЕС при вывозе б/у машины частным лицом? И с какой суммы?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 минуты назад, Knez сказал:

Вы уверены, что вам вернут НДС в ЕС при вывозе б/у машины частным лицом? И с какой суммы?

Если продавец- юр. лицо, который платит НДС, а покупатель- нерезидент, тогда должны возвращать. О каких-то ограничениях сумм не слышал.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
20 minutes ago, vadim.migalatiuk said:

Я думал, что при пересечении границы мне поставят штампы, что машина экспортирована, предоставляешь эти документы в Теслу и возвращают VAT. Собственно как делают с б/у машинами.. 

З б/в машинами, що вже знаходяться в ЄС це можливо лише в разі, коли машина оформлена на юр. лице. Тоді продавець (юр. фірма з резиденцією в ЄС) вам може продати машину нетто, але ви сплачуєте заставу зазвичай в розмірі ПДВ, яку після перетину кордону (а перед цим відповідного оформлення експорту на митниці країни, де ви купуєте машину) продавець вам повертає (за вашою з ним домовленістю, він не зобов'язаний це робити).

Щоб цього уникнути з теслою вам при ввезенні машини в ЄС потрібно оформлювати транзит по ЄС. Якщо оформлювати самому (без митного брокера), може буде потрібно сплатити заставу митниці в сумі вартості розмитнення, після вивезення машини з ЄС митниця ці гроші вам повертає (зазвичай на транзит дається 7 днів але можна просити митницю і більші строки). Якщо робити через митного брокера, то застави зазвичай не потрібно, брокер бере відповідальність на себе.

Вам потрібно пробувати домовлятися з теслою про оформлення транзиту по ЄС.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
6 minutes ago, Knez said:

Вы уверены, что вам вернут НДС в ЕС при вывозе б/у машины частным лицом? И с какой суммы?

Якщо продавець згодин з цим морочитися, то повернуть навіть при купівлі приватною особою але обов'язково нерезидентом (як вже писали вище за умови, що машина оформлена на юр. лице). Не має значення чи машину купує юр. лице чи приватна особа, головне, що машина покидає ЄС.

Договір купівлі оформлюється по нетто ціні на експорт. ПДВ (залежить від країни ЄС) по суті не платиться, платиться зазвичай застава в розмірі ПДВ але часто продавці погоджуються і на менші суми у виключних випадках, вони взагалі не візьмуть застави.

  • Thanks 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 минуты назад, Funt сказал:

Вам потрібно пробувати домовлятися з теслою про оформлення транзиту по ЄС.

Спасибо большое за развёрнутый ответ! Брокер есть, буду с его помощью оформлять. 
Транзит по ЕС имеете в виду Польша-Украина или это они должны сделать транзит начиная с Нидерландов, куда я так понимаю, им приходят машины?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

На жаль не мав досвіду купівля напряму в тесли але є трохи досвіду по купівлі машини в ЄС і в ШВейцарії.

Міркування чисто теоретичні :)

Як варіант, можна ще оформити машину в Польщі на юр. особу, яка потім перепродасть її вам і таким чином можна не платити ПДВ. Але в цьому разі юр. особа. все одно мусить розмитнювати машину і незнаю, як в Польщі, якщо імпортувати в Німеччину треба буде заплатити 10% мита, які повернути вже не вийде.

Найкращий варіант, коли нічого не втрачається і немає проміжних ланок - це до ввезення машини в ЄС оформити на неї транзит через ЄС в Україну.

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
11 минут назад, Funt сказал:

Вам потрібно пробувати домовлятися з теслою про оформлення транзиту по ЄС.

И если они всё-таки настоят на том, что нужно регистрировать ее в Польше- есть возможность вернуть VAT в таком случае или это уже точно я попал на 23%?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
4 minutes ago, vadim.migalatiuk said:

Спасибо большое за развёрнутый ответ! Брокер есть, буду с его помощью оформлять. 
Транзит по ЕС имеете в виду Польша-Украина или это они должны сделать транзит начиная с Нидерландов, куда я так понимаю, им приходят машины?

Це має бути перша країна ЄС, в яку попаде машина. Тобто ще перед перетином кордону в ЄС. В митній декларації будуть вказуватися країни через які машина прямуватиме по ЄС і пункт перетину зовнішнього кордону з ЄС (наприклад Шегині, Краківець і т.д.). Німці на транзит за замовчанням дають лише 7 днів. Бажано щоб брокер зразу домовлявся, щоб дали на транзит місяць.

Брокера бажано мати теж в тій країні ЄС, через яку машина заїде в ЄС, який розуміється на місцевих технічних деталях.

Знову ж таки, теоретично, рахунок від тесли має бути на кінцевого отримувача в Україні і ви маєте якось втрутитися в стандартний процес оформлення машин тесли, щоб саме на вашу машину тесла оформила не імпорт в ЄС, а транзит. Або хоча би, щоб тесла передала оформлення вашої машини вашому брокеру.

Можливо хтось, хто мав практичний досвід з теслами підкаже краще...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
6 minutes ago, vadim.migalatiuk said:

И если они всё-таки настоят на том, что нужно регистрировать ее в Польше- есть возможность вернуть VAT в таком случае или это уже точно я попал на 23%?

Ну їм би мало бути все одно. Просто в них протоптана доріжка з імпортом, якщо транзит для них рідкість, то їм не хочеться цим займатися і вони будуть пропихати варіант імпорту.

Якщо оформити на польську юр. особу, яка вам машину перепродасть і ви її експортуєте в Україну, то можна повернути 23% ПДВ.

Але це додаткова бюрократія, витрати і нерви і питання довіри. І Мита, які сплатить це юр. лице для імпорту машини в ЄС ви вже не повернете (незнаю, як в Польщі, в Німеччині це 10%).

 

Але це все теорія, в Україну ж вже ввезли не одну нову теслу, тому думаю є готові рішення.

Спробую в понеділок подзвонити на німецьку теслу, спитати чи є в них практика оформлення транзиту для нових машин...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
7 минут назад, Funt сказал:

Якщо оформити на польську юр. особу, яка вам машину перепродасть і ви її експортуєте в Україну, то можна повернути 23% ПДВ.

А если на физ.лицо нерезидента (меня)? По аналогии с б/у машинами не будет работать схема?

7 минут назад, Funt сказал:

Але це все теорія, в Україну ж вже ввезли не одну нову теслу, тому думаю є готові рішення.

100%:)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 minute ago, vadim.migalatiuk said:

А если на физ.лицо нерезидента (меня)? По аналогии с б/у машинами не будет работать схема?

На мою думку не буде. Якщо ви її поставите на польський облік не оформивши експорту, то ви стаєте приватною особою, користувачем, який платить ПДВ. Після цього ПДВ не можна повернути.

На б/в схема працює так само до того моменту, поки машину не продали приватній особі, яка користуватиметься нею в країні ЄС (це може робити і нерезидент) і сплатила ПДВ.

Думаю все залежить від того, як тесла оформлює документи, хто є кінцевим отримувачем машини. Якщо машина імпортується в ЄС на юр. особу - представництво тесли, яка вам її далі продає для користування (що мабуть більш імовірно), то тоді можна домовитися з конкретним офісом тесли в Польщі і експортувати в Україну не сплачуючи ПДВ (але представництво тесли в ЄС вже сплатило мито для імпорту, яке наскільки я розумію не повертається).

Якщо кінцевим отримувачем машини є ви, як фіз. особа, то тоді вам або платити ПДВ (бо машина оформлена для користування в ЄС) або щоб не платити ПДВ потрібно це правильно оформити (тобто транзит замість імпорту).

  • Like 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Дзвонив я в Німеччину на загальний номер, відправили до продавців мене. Розмовляв з продавцем з Гамбургу.

Він сказав, що напряму в порту забрати з прямою подальшою доставкою в Україну і транзитом по ЄС неможливо, тесла з Україною не працює.

Але працює схема імпорту в ЄС (він наводив приклад Голландії і Німеччини) і подальшого експорту в Україну, з поверненням ПДВ як і при купівлі іншої машини в ЄС. Але 10% мита (в Німеччині, в Голландії можливо менше чи більше, треба взнавати) при цьому повернути не можливо.

Але я так зрозумів сам він не мав досвіду продажу поза ЄС. Якщо все таки і реально купити машину напряму в Україну без попереднього імпорту в ЄС, треба шукати контактне лице десь глибше в теслі. Думаю з прямим імпортом в Україну це малоймовірно...

  • Thanks 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, Funt сказал:

Якщо продавець згодин з цим морочитися, то повернуть навіть при купівлі приватною особою але обов'язково нерезидентом (як вже писали вище за умови, що машина оформлена на юр. лице)

Я не совсем четко выразил свою мысль, я имел в виду, если машина б/у на частном лице в ЕС, то он не вернет себе НДС. А именно так будет, если машину поставят на учет в Польше.

Спасибо огромное, что вы так четко всю теорию расписали.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×
×
  • Создать...