Перейти к публикации
Fargus

Два автомобіля в Tesla App із однаковим vin.

Рекомендованные сообщения

Вчора добавили моє авто в Tesla account, автомобіль з'явився в Tesla App - ніби все ок, погрався трохи. Сьогодні зранку із подивом виявив, що в Tesla App з'явився ще один автомобіль, до якого, судячи з усього, є доступ т. я. показується місцезнаходження, стан і все інше. VIN іншого авто відображається той самий, але всі інші параметри свої... 

Двійник? 

Що робити? Звертатися в tesla support? 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Де машину ремонтували?

Скоріш за все сертифікати вашого авто є ще в одному авто

  • Like 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 Авто ремонтувалося попереднім власником. Звичайно ж, там хрест на пузі малюють, що із сертифікатами "нічого такого" не робили. 

Замінити сертифікат, а існуючий анулювати можливо? 

ПС: ... Я так думаю, що тільки у офіціалів можливо це зробити... 

ППС: Авто придбано на Манхеймі, тобто ніяким чином не списано... Там все ок має бути, але ремонтували Tegra, могли використати для іншого авто....

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Виявляється, що не тільки у мене таке є:

Власники Tesla можуть управляти чужими авто в інших країнах

Кілька власників електромобілів Tesla з різних країн поскаржилися виробнику на помилку в офіційному додатку марки. Так, вони стали бачити чужі електрокари — іноді відразу по кілька штук і з інших країн, пише InsideEVs.

Про перші «глюки» в автомобілі Tesla стало відомо ще в квітні. Тоді житель американського Сіетла побачив у додатку свою Model 3, «затоталену» ще восени 2019 року. Додаток дозволив американцеві керувати авто, яке їхало по дорогах України.

Через деякий час про збої в програмі повідомили ще два автовласники Tesla.

У жителя Китаю раптово його авто зникло з програми, а замість цього на екрані з’явилися п’ять інших машин з Європи. Дистанційний доступ до автомобілів був повністю відкритий.

У березні британець купив Model 3 і виявив, що на його смартфоні додаток «злетів». З’ясувалося, що при цьому його авто «опинилося» в додатку його колеги з іншого офісу.

Автовиробник поки ніяк не прокоментував збої в своїй офіційній програмі.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×
×
  • Создать...