Перейти к публикации
Жека

как убрать предупреждение «12v battery requires service»?

Рекомендованные сообщения

04.04.2023 в 11:01, vladstav сказал:

https://tsk.ua/ua/1129182-00-b/ -- звичайно ж у нас на складі практично завжди є оригінальні АКБ до будь якої Tesla. Звертайтесь у відділ запасних запчастин за телефоном на сайті 

Есть 100% гарантия того, что эта проблема уйдет если я куплю и установлю у вас новый оригинальный АКБ ? И если проблема не уйдет можно вернуть тогда этот АКБ назад ?

 Есть очень большая вероятность, что проблема не в АКБ, ставил два разных новых АКБ с параметрами как у оригинального, а именно пусковой ток - 390 - 400А, я не говорю про БОШ или Варта в которых в лучшем случае 300А. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
7 минут назад, Vikstalker сказал:

Есть 100% гарантия того, что эта проблема уйдет если я куплю и установлю у вас новый оригинальный АКБ ? И если проблема не уйдет можно вернуть тогда этот АКБ назад ?

 Есть очень большая вероятность, что проблема не в АКБ, ставил два разных новых АКБ с параметрами как у оригинального,

Насколько помню 3 месяца гарантии если у нас на сервисе его и менять. Но если вы уверены что проблема в чем то другом, то можно сделать и компьютерную диагностику, которая покажет в чем же эта проблема. И прайс будет зависеть соответственно от того, что именно нужно будет ремонтировать или менять.

  • Like 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
22 часа назад, Serj_od сказал:

Как я понимаю уже должна была как минимум прилететь 2023.6.8? Или я рано занервничал? 🙂

Какой АКБ установили ?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 часа назад, uniteddare сказал:

Эта надпись там всегда висит.

Да

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, Vikstalker сказал:

Какой АКБ установили ?

Оригинал 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вітаю. Доповідаю про свою історію. В травні 22-го купив і встановив у ребят на свою Модел 3 аккумулятор Атлас БХ. Казали, що проблема може бути в тому, що звичайні батареї (Варта і ін.) мають недостатню потужність і тому може виникати такі помилки і такі проблеми. 3 місяці нормально все їздило, але потім знову з'явилися помилки. Вимикав малу батарею, потім велику - помилка зникала, але потім, через 3 тижня повідомлення знову з'являлася.

Питався на іншому СТО восени і там сказали, що таких випадків дуже багато (казали про Модел 3), але рішення тоді не знайшли. Думали, що проблема може бути в якихось останніх оновленнях.

  • Like 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Такая же проблема уже 6 месяцев, после замены на новый АКБ ошибки не было дней 7, заменил на Варту, сейчас ошибка вылазит каждые 3-4 часа. Еще хотел спросить что за датчик на минусовой клемме, как он выглядит?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Була та сама помилка, авто було в європі, постійно стояло в сентрі і заряджалось періодично. 
Після того як дружина пригнала машину в Україну, я зняв акум, дозарядив його акумуляторною зарядкою і поставив назад. 3 тижні політ нормальний. 
Стоїть БОШ 330А

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

заказал себе вот такой аккумулятор Optima Yellow Top 12V 38AH 460Aen YT R 2.7 873176000 8882, посмотрим что покажет

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
On 4/21/2023 at 3:12 PM, dims0027 said:

заказал себе вот такой аккумулятор Optima Yellow Top 12V 38AH 460Aen YT R 2.7 873176000 8882, посмотрим что покажет

І як справи у акумулятора? 


Мій БОШ прожив 2 місяці, вчора він знов перестав подобатись машині. При цьому напруга на ньому була  12.6В. Знов зарядив автозарядкою до 13В, подивимось що буде відбуватись.

Таке відчуття, що є певний поріг вольтажу з якого контролер починає заряджати акум, але менш потужні акуми ніж штатний не видають потрібний струм ще до того як контролер почне заряджати

  • Like 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
23.06.2023 в 09:21, Zed сказал:

І як справи у акумулятора? 
Мій БОШ прожив 2 місяці, вчора він знов перестав подобатись машині. При цьому напруга на ньому була  12.6В. Знов зарядив автозарядкою до 13В, подивимось що буде відбуватись.

Що я вам скажу, допомогло, я це зрозумів по тому що авто почало засипати, коли підходиш до автомобіля і вічиняешь двері то чутно як клацають контакти під заднім сидінням, і в сервісному режими, після простою автомобіля два тижня акб показує що він повністю заряджений (0.3 ампера бере). Так що я думаю треба ставити або оригінал або agm як це зробив я

  • Thanks 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я знову в клубі проблеми) 11 місяців прожив оригінал. Дорогий розхідник - 7к, здається, віддав за оригінал.

Ось знайшов відео як прибрати помилку, тут все вірно?)
 

Spoiler

 

 

  • Like 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
12 часов назад, andrrdn сказал:

Ось знайшов відео як прибрати помилку, тут все вірно?)

Действительно странно чтоб оригинальный аккумулятор не прожил и года. Так что может просто глюк.

А на видео показан как раз таки древний метод лечения практически всех глюков Tesla Model 3/Y, разве что для уверенности можете время отключения фишки высоковольтной батареи увеличить до 2-3 минут. И делать все строго в том порядке, в каком это показано на видео

  • Thanks 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
35 минут назад, vladstav сказал:

А на видео показан как раз таки древний метод лечения практически всех глюков Tesla Model 3/Y

На свежих прошивках, если нарушить порядок, то выскакивает ошибка по аккуму. Выполнив правильный порядок можно ее убрать.

Древний метод на новый лад)))

  • Like 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

я что понял с момента написания поста - акум раз в год нужно снимать и дозаряжать - потому как всякие потребители подсаживают его. Он может бить нормальним, но просаживаться... когда он будет в допустимих значениях - ошибка уйдет, если нет - замена

16.09.2023 в 21:53, andrrdn сказал:

Я знову в клубі проблеми) 11 місяців прожив оригінал. Дорогий розхідник - 7к, здається, віддав за оригінал.

Ось знайшов відео як прибрати помилку, тут все вірно?)

зніми і підзаряди

  • Thanks 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
19.09.2023 в 21:08, Жека сказал:

я что понял с момента написания поста - акум раз в год нужно снимать и дозаряжать - потому как всякие потребители подсаживают его. Он может бить нормальним, но просаживаться... когда он будет в допустимих значениях - ошибка уйдет, если нет - замена

Доброго дня. Підкажіть будь ласка, ви писали на початку теми про акумулятор INCI AKU Asia FormulA 45Ah 400A. Чи встановлено у вас такий акумулятор і як він себе почуває? Бо в мене така сама проблема, акумулятор Varta B32, новий, помилка вискакує кожні 2-3 години після скидання. Дякую.

P.S. В магазині акумуляторів запропонували INCI AKU Asia FormulA 45Ah 400A, запевняють що це вирішить проблему.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Оригінальний аккум, брав тут на TSK. Все класно було півроку, сьогодні спіймав помилку. Мабуть, знову чекає історія, з скидуванням клем((( Звичайно 6-7 місяців це краще, ніж місяць на Varta або Bosch, але реально дорогуватий розхідник... Це короста якась, а не авто((

  • Like 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
14.10.2023 в 01:18, Jmaksus сказал:

 INCI AKU Asia FormulA 45Ah 400A. Чи встановлено у вас такий акумулятор і як він себе почуває? Бо в мене така сама проблема, акумулятор Varta B32, новий, помилка вискакує кожні 2-3 години після скидання. Дякую

Є автомобільна зарядка? треба його дозарядити до повного.
У мене в машині живе павербанк з LTE  модемом, то він потрохи під'їдає заряд. без нього 2-3 місяці норм тримав БОШ, з модемом десь 1-2 місяці, ще залежить як часто машина заряджається.
Але купити нормальний акумулятор думки все ж є

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
21.10.2023 в 10:05, Zed сказал:

У мене в машині живе павербанк з LTE  модемом, то він потрохи під'їдає заряд. без нього 2-3 місяці норм тримав БОШ, з модемом десь 1-2 місяці, ще залежить як часто машина заряджається.

У мене доречі також стоїть lte-модем, який постійно під'єднаний до usb. Але не думаю, що причина в цьому(

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
21.10.2023 в 10:05, Zed сказал:

Є автомобільна зарядка? треба його дозарядити до повного.

Зарядка є, вже пробував заряджати, нічого не змінилось.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
19 hours ago, Jmaksus said:

Зарядка є, вже пробував заряджати, нічого не змінилось.

Значить варта принципово заслаба для Тесли, треба міняти на щось з 400А струму

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Надоела проблема решил заменить на Exide, по отзывам понравился, подскажите какой заказывать? 

Снимок экрана 2023-10-31 в 16.00.39.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
On 2/19/2020 at 3:58 PM, Жека said:

кстати  INCI AKU Asia FormulA 45Ah 400A идеально стает вместо родного, даже сброс ...

У вас модел 3? Давно його використовуете?

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
31.10.2023 в 15:01, kyarovoi сказал:

Надоела проблема решил заменить на Exide, по отзывам понравился, подскажите какой заказывать? 

І як вам акум? працює норм? 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
On 11/27/2023 at 6:15 PM, HoW1n said:

І як вам акум? працює норм? 

Норм, но автомобиль не засыпает, предупреждений о аккумуляторе нет, перепрошивал, с бубном танцевал - не засыпает

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
29.11.2023 в 09:30, kyarovoi сказал:

Норм, но автомобиль не засыпает, предупреждений о аккумуляторе нет, перепрошивал, с бубном танцевал - не засыпает

если давно не делали компьютерную диагностику, то я как минимум советовал бы залезть посмотреть в пользовательском Service Mode активные ошибки (зажимаете вин-код авто во вкладке Software и вводите service, думаю уже все опытные теславоды об этом знают). Что то другое может мешать ей заснуть, но при этом ошибка не критичная и авто вам ее не выводит на монитор в обычном режиме

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Теж на зиму купив собі exide, прибрав пластикову п'ятку, декілька тижнів політ нормальний

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
11.11.2022 в 13:24, Bortniks сказал:

Вот, по совету человека купил и поставил себе акум. Никаких ошибок. До этого был Бош 330А. Не понимаю причинно-следственных связей, но по моему машине не нравится слабый пусковой ток...

Сегодня появилась ошибка. Акум протянул чуть больше года. Дозаряжать отдельно от авто не пробовал, наверное буду брать новій акум

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Щось поліз я в Service Mode подивитися вольтаж акума 12в, та побачив кнопку Reset VCFront. Нажав, а воно вивалило купу помилок....Що я наробив?

IMG_1345.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Питання вирішилося зняттям мінусової клеми та віключення основної батареї. Помилки пропали

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×
×
  • Создать...