Перейти к публикации
Артур Корчемный

Проблема оновлення авто через навігаційні карти з Україною eu-2019.21-12489

Рекомендованные сообщения

Доброго дня всім. Проблема повязана з навігацією eu-2019.21-12489

Змінив я собі регіон авто з америки на європу, потім завантажив карти 2019 року(там же є Ураїна) і почала працювати навігація, можна прокладувати муршрут по Україні. Но ось яка проблема, перестали приходити оновлення на авто. Зателефонував на оф сервіс, сказали що зробили повторну відправку мені оновлення, але на авто тиша, без змін.

Далі я зайшов в сервісний режим, та намагався зробити перезавантаження існуючої прошивки(так званий редеплой). На що авто мені відповіло "another update is in progress.  Please try again "

Типу якась пришика в даний момен висить, але я її не бачу і вона не завантажується.

Як я вирішив цю проблему.

Змінив назад регіон на америку і завантажив файл з останніми картами(us), тобто повернув все назад.

Зайшов в сервіс мод і вже нормально зробив редеплой, після чого прилетіло оновлення для авто.

 

Але стало цікаво в чому проблема.

Тому проробив я знову маніпуляції змінив на європу+завантажив карти 2019 рік. Зайшов знову в сервіс мод та запросив редеплойд. Написало очікуйте 5 хвилин поки не зявиться годинник з оновленням. Годинник так і не зявився, я повторив запрос і знову знайомий напис "another update is in progress.  Please try again ".

Виходить я запросив переустановлення дійсного по, сервіс відправив мені його. Але авто його не приймає. І коли я повторно запросив, воно пише типу оновлення зараз якесь висить я мушу чекати, але як показує мій досвід воно так і не встановиться.

Виходить щось не так з файлом карт?

Чи є ще якісь варіанти?

Де взагалі можна взяти файли карт на тесла? Допоможіть розібратись будь ласка!

IMG_20220718_103045_534.jpg

IMG_20220719_210325_864.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
12 часов назад, Артур Корчемный сказал:

Чи є ще якісь варіанти?

Ещё. "Подарок" от Теслы. Правда на американках, из-за навигации, ещё с таким не столкнулся, а вот с двумя европейками проблема была.

Тоже само происходит на всех авто, которые обновляли прошивку руками.

Тесла ввела проверку, какой версии софт предназначен авто. Если он отличается, то с ошибкой 403 сервер шлёт авто далеко... И именно такая ошибка висит при запросе переустановки ПО.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
10 часов назад, Requin сказал:

Тесла ввела проверку, какой версии софт предназначен авто. Если он отличается, то с ошибкой 403 сервер шлёт авто далеко... И именно такая ошибка висит при запросе переустановки ПО.

Так але ж є ті у кого карти 2019 і оновлення приходить, може у них інший файл?

В мене є теорія що справа саме в файлі. Тобто там є якась інформація яка видає цю помилку і може хтось знає де знайти такий файл? Чи як відкритий цей, якою програмою?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
7 минут назад, Артур Корчемный сказал:

В мене є теорія що справа саме в файлі. Тобто там є якась інформація яка видає цю помилку і може хтось знає де знайти такий файл? Чи як відкритий цей, якою програмою?

Нет, не в файле. Устанавливалась же навигация штатно, через апдейтер? В файле есть сигнатура, если проверку не пройдет, то не установится.

P.S. Открыть можно 7zip

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, Requin сказал:

Нет, не в файле. Устанавливалась же навигация штатно, через апдейтер? В файле есть сигнатура, если проверку не пройдет, то не установится.

P.S. Открыть можно 7zip

Підключав до ноутбука через лан - лан

Нажимав на мцу кнопку gateway reset після чого на ноуті через гіт баш давав командою місце звідки їй качати файл(файл карт на ноуті, адресу зробив через hfs)

Може бути проблема в цьому?

 

Але я так само повернув все назад(змінив регіон на us і так само завантажив карти дійсні us) і обнова прошивки пртлетіла одразу

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 минуты назад, Артур Корчемный сказал:

Може бути проблема в цьому?

Нет. У вас идёт установка оригинального дампа навигации. С проверкой сигнатур и т.п. Если файл не соответствует - не установится

5 минут назад, Артур Корчемный сказал:

Але я так само повернув все назад(змінив регіон на us і так само завантажив карти дійсні us) і обнова прошивки пртлетіла одразу

Вот с таким, на американках, пока не столкнулся. только на европейках...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, Requin сказал:

Нет. У вас идёт установка оригинального дампа навигации. С проверкой сигнатур и т.п. Если файл не соответствует - не установится

Вот с таким, на американках, пока не столкнулся. только на европейках...

Ставив ціж карти на європейку, і вони через тиждень оновлювались на нові.

А от на американці не дає зробити редеплой через сервіс мод після того як їх закинув.

Що можна спробувати? Може є якісь інший файл с картами? Ви можете поділитись своїм я спробую його?

А я вам дам свій, ще в мене є файли eu_2021.8 (європа) і na_2021.44(америка)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
16 минут назад, Артур Корчемный сказал:

Що можна спробувати? Може є якісь інший файл с картами? Ви можете поділитись своїм я спробую його?

Какая версия вам нужна?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
19 минут назад, Requin сказал:

Какая версия вам нужна?

2019 з картами по Україні (в менеє, але може у вас інша і не буде такої проблеми як зараз)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
15 минут назад, Артур Корчемный сказал:

2019 з картами по Україні (в менеє, але може у вас інша і не буде такої проблеми як зараз)

2019.21 значит.

Повторюсь ещё раз, подписывание теслой образов прошивок сигнатурой искореняет на корню быть файлу другим. Он просто не установится.

Проблема в том, что, похоже,  Тесла начала бороться с ручными установками прошивок и ввела привязку прошивок к авто. При несоответствии, авто больше обновлений не получает.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 часа назад, Артур Корчемный сказал:

Що можна спробувати?

Поменять регион и подождать, чтобы Тесла сама прислала навигацию, с сервера

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

P.S.

18 часов назад, Артур Корчемный сказал:

Підключав до ноутбука через лан - лан

Нажимав на мцу кнопку gateway reset після чого на ноуті через гіт баш давав командою місце звідки їй качати файл(файл карт на ноуті, адресу зробив через hfs)

Из опыта, обычно после распространения инфы по общественным ресурсам Тесла гайки и закручивает. Стараются подсказать, где лучше крутить 😊

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×
×
  • Создать...