Перейти к публикации
gammmer

Для новачка

Рекомендованные сообщения

Всім добра. 

Трохи історії.

Місяць тому я почав думати про купівлю електромобіля. Вибір почався з Chevrolet Volt, плавно перейшовши в Tesla Model S. Так як живу за містом 20км, сам високий 192, ну і сім'я, а ще батьки мають деколи кудись поїхати, щось загрузити, одним словом малі машини не для мене.

Ясна річ покупка першого електромобіля не зовсім обдумана була, але найшов деяких знацомих, які мені підказали що саме шукати, звернувся до знайомого який ганяє авто з США. Тепер їде мені s 90d 2017р. куплена на іншуренсі. 

Купив що купив сподіваюся на те, що повезло. Але після покупки натрапив на відео ужаси TSK і став переживати.

Так як сам оптиміст, не думаю про погане, сподіваюся на краще.

Наразі починаю взагалі хоч щось читати і дивитися про електрички, зокрема model s. 

І виникло питання, а взагалі, з чого починати. Так я писав вище це перша електричка і до чого готуватися взагалі не знаю. Зчого почати.

1. Пвдготувати в гаражі електрику, чи не спішити ?

2. Купити запчастини які явно видні що їх замінити потрібно?

3. Чи чекати коли приїде, шукати сервіс з пряморукими майстрами і читати щось про tesla s.( А з чого взагалі починати читати?)

Ось таке чудо-юдо мені підвернулося.

Можливо хтось може поглянути додаткові фото і десь мені підказати до чого готуватися по ремонту?

resizer (2).jpeg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

В панику раньше времени действительно лучше не впадать и надеяться что знакомый в силу своего опыта выбрал неплохой вариант.

1. Электрику однозначно готовить, в идеале надо иметь 32А синую силовую розетку и чтоб напряжение при подключении большого потребителя не сильно снижалось.

2. Можно конечно подготовить некоторые запчасти заранее, но если авто будете отдавать на какое либо сто, то лучше момент с запчастями лучше уточнять у них.

3. Сервис однозначно надо искать заранее. У некоторых бывает запись за месяц например. Начинать читать об авто всегда надо .... с руководства пользователя, там много интересного описано. Потом можно переходить и к форуму (у нас есть полезные темы с отметкой в виде звёздочки), обзорам на ютюбе и т.д.

На самом то деле владельцу не обязательно знать очень много об автомобиле, разве об правильной зарядке, о том что и когда рекомендуется менять по ТО, типовых поломках, как обновлять авто и конечно об приложении для смартфона.

Для остальных фото многие просто сбрасывают ссылку на конкретный автомобиль на сайте аукциона

  • Thanks 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, vladstav сказал:

Для остальных фото многие просто сбрасывают ссылку на конкретный автомобиль на сайте аукциона

Нус, авто вибрав Я, рішення приняв після опису що авто заводиться, робить оберт руля вправо і вліво. Так як авто продавав дилер, а не страхова, мій знайомий попередив що це ризик, хоча буває різне. В результаті так виглядає, що одну подушку бокову приховали. Фото з аукціона не проблема, але маю фото з погрузки, в набагато кращій якості. Не знав чи коректно таке скидати на форумі.

https://www.cargoloop.com/Unit/View.aspx?id=495074

Дякую Вам за поради. Буду рухатися з підготовкою бо час йде швидко.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×
×
  • Создать...